Święto Burowca / fot. Święto Burowca / Facebook

Dzisiaj Święto Burowca. W planach m.in. festyn na skwerze Hilarego Krzysztofiaka. To już piąta edycja corocznej imprezy w tej katowickiej dzielnicy. Co zaplanowano?

Od godziny 14.00-20.00 na skwerze Krzysztofiaka odbędzie się Festyn Rodzinny. Tam każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno ci najmłodsi jak i starsi. O godzinie 14.30 odbędzie się pokaz Team Fighter Kickboxing Boks, o godzinie 15.00 „Lampa Aladyna” spektakl i animacje dla najmłodszych, o godzinie 17.00 będzie można usłyszeć arie operowe i operetkowe.

W niedzielę natomiast o godz.17.00 w Miejskim Domu Kultury “Szopienice – Giszowiec” monodram Konopielka w wykonaniu Leszka Benke.

Reklama

Organizatorami wydarzenia są m.in.: Miejski Dom Kultury “Szopienice – Giszowiec” i Burowiec – Inicjatywa Mieszkańców, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dąbrówki Małej i Burowca, Stowarzyszeniem “Dla Szopienic”, Grupą Artystyczną OKB, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej “Mocni Razem”, Centrum Szopki, MOPS, Naszebagno, Pomagam Bo Kocham oraz radami dzielnic nr 14 i nr 15.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 15 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.