Mamy dla was dwie gry oraz podwójne, dwudniowe zaproszenia na „Planszówki w Spodku”. Wydarzenie to odbędzie się 14-15 września 2019 roku w Katowickim Spodku.

W dniach 14-15 września 2019 r. odbędzie się już 2 edycja Planszówek w Spodku, jak dotąd największego festiwalu gier planszowych na południu Polski!

Wydarzenie skierowane jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych graczy. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną.

Reklama

Czekać będzie na was antresola wypełniona stołami do gry oraz ponad 500 planszówek, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie.

Nie zabraknie też wydawców i możliwości zakupienia gier. Będą nowości, prototypy, turnieje, strefa RPG, a przede wszystkim – mnóstwo dobrej zabawy! 🙂

Informacje organizacyjne:

Sobota 11.00-21.00
Niedziela 11.00-19.00

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa do dziś 11.09.2019 (środa) do godziny 23:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Kto jest organizatorem wydarzenia?”

Zwycięzców ogłosimy dziś na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 − 4 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.