fot. Erdem Yildiz

Kolejny dzień utrudnień w Katowicach. W związku z kręceniem serialu „Stulecie Winnych” opowiadającego o życiu rodziny Winnych. Akcja II sezonu rozgrywa się w latach 1939-1952.

Dzisiaj odbywa się kolejny dzień zdjęciowy do serialu historycznego na terenie Katowic, a to oznacza kolejne utrudnienia dla mieszkańców.

Reklama

– Zdjęcia realizowane są na ulicy Kozielskiej w stronę Nad Osiekiem, na ul. Wilimowskiego oraz Kozielskiej w pobliżu skrzyżowania z Mikołowską. Na ulicy zostały wyłączone parkingi. Możliwy jest dojazd do posesji mieszkańców – informuje katowicki magistrat. – Do godziny 14.00 ulica Kozielska na odcinku Nad Osiekiem- Wilimowskiego zostanie zamknięta. Możliwy będzie ruch samochodów od Mikołowskiej ulicą Kozielską do ulicy Wilimowskiego i dalej Raciborskiej. Samochody techniczne ekipy filmowej ustawione będą wzdłuż ul. Wilimowskiego oraz Placu Rostka. Ruch aut w tym miejscu odbywać się będzie w godzinach między 13.30- 15.30 z czasowym wstrzymywaniem na odcinku Kozielskiej w stronę Raciborskiej oraz w godzinach 15.30 -18.00 z Kozielskiej do Mikołowskiej i Mikołowskiej do Wilimowskiego – dodają urzędnicy.

Ruch pieszy jest możliwy, ale trzeba się liczyć z czasowym wstrzymaniem na czas realizacji zdjęć.

Serial kręcony będzie w Katowicach do 16 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.