Rondo w Katowicach / fot. InfoKatowice.pl

Od poniedziałku 5 linii autobusowych obsłuży nowe przystanki w Katowicach. Tak będzie do 30 sierpnia w związku z prowadzonym remontem torowiska. Niestety, na pasażerów czekać będą kolejne utrudnienia. 

Chodzi o prace remontowe na ciągu tramwajowym Katowice-Siemianice Śląskie. Od 26 do 30 sierpnia wprowadzony zostanie brak możliwości przejazdu tramwajów na odcinku rondo im. J. Ziętka w Katowicach – Siemianowice Śląskie (zawieszenie kursowania linii tramwajowych nr 13, 16, 43, linia nr 36 będzie kursowała ze zwiększoną częstotliwością, uruchomiona zostanie linia nr 0 na specjalnej trasie Stadion Śląski – rondo – plac Wolności – Chorzów Batory Zajezdnia)

– Dla linii autobusowych nr: 52743133170 wprowadza się na terenie miasta Katowice dodatkową obsługę przystanków: Wełnowiec Kościół i Koszutka Misjonarzy Oblatów w kierunku centrum Katowic oraz przystanek tramwajowy Koszutka Jesionowa w kierunku Siemianowic Śląskich – poinformował Zarząd Transportu Metropolitalnego.

Reklama

Natomiast od 31 sierpnia do 3 września nie będzie możliwości przejazdu tramwajów na odcinku pętla Słoneczna – Siemianowice Śląskie.

Ponadto, w celu dokończenia prac przy torowisku w kierunku Chorzowa, 29 i 30 sierpnia nie będzie możliwości przejazdu z ronda im. J. Ziętka w kierunku Stadionu Śląskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 11 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.