Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Maraton Wakacyjnych Strachów. Wydarzenie to odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

23 sierpnia Nocne Maratony Filmowe zapraszają na kolejny wakacyjny maraton! Tym razem gwarantujemy noc pełną paraliżującego strachu oraz dużą dawkę humoru i świetnej zabawy! Na początek zagramy jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku – UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU. Po krótkiej przerwie niezwykle klimatyczny MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ. Następnie zagramy dwa filmy, w których humor i groza idą w parze – NOC ŻYWEJ DEB oraz HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE.

Będzie to wyjątkowa, pełna zarówno strachu jak i śmiechu, uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście gotowi na takie zakończenie wakacji?

Reklama

Zagramy:

  • UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU
  • MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ
  • NOC ŻYWEJ DEB
  • HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 21.08.2019 (środa) do 22.08.2019 (czwartek) do godziny 11:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na Maraton Wakacyjnych Strachów?”.

Zwycięzców ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.