Do wygrania przejazd wraz z biletami powrotnymi dla 2 osób do Zatora lub Oświęcimia. Wybierz swój kierunek i spędź dzień na zabawie w jednym z zatorskich parków, jeśli masz ochotę na refleksje – zobacz koniecznie muzeum w Oświęcimiu. Przejazd możesz wykorzystać do 27.10 zgodnie z dostępnymi połączeniami.

Od kwietnia tego roku, do największego parku rozrywki Energylandia w Polsce kursuje specjalny autokar!

Każdego dnia z dworca autobusowego przy ul. Piotra Skargi 1 w Katowicach (stanowisko 8), o godzinie 8:25 wyrusza autokar BUZZbus!

Reklama

Autobus ma tylko jeden przystanek, w Oświęciumiu – co również dla chcących odwiedzić to miasto jest przydatną informacją.

Przejazd do Energylandii trwa około godziny i odbywa się klimatyzowanym, wygodnym autokarem bez żadnych przesiadek.

Przejazd pomiędzy Katowicami a Zatorem jest w okazyjnej cenie – tylko 29 zł w dwie strony!

Przewoźnik przygotował również specjalną ofertę dla tych, którzy lubią oszczędzać. U kierowcy można nabyć biletu wstępu do parku ze specjalnym rabatem.

Dodatkowo dla uczniów oraz studentów jest możliwość nabycia biletów miesięcznych w cenie ok 250 zł – co dla posiadaczy biletów całorocznych jest przydatną informacją.

Więcej informacji jest na stronie www.buzzbus.pl

BUZZbus to młoda, dynamiczna firma, której motto brzmi: fun & travel, dowozimy pasażerów tam, gdzie jest rozrywka, nasze kierunki dobieramy w taki sposób, aby każda grupa wiekowa znalazła coś dla siebie.

Od kwietnia jesteśmy oficjalnym przewoźnikiem największego i śmiało można powiedzieć najlepszego parku rozrywki w Polsce. Również na zimę planujemy kierunek, gdzie będzie można zrelaksować się w weekendy, bo całym tygodniu pracy. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na portalu facebook –  mówi Marcin Mazurowski, właściciel firmy.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 20.08.2019 (wtorek) do 22.08.2019 (czwartek) do godziny 12:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Jaką nazwę nosi autokar?”

Zwycięzcę ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 4 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.