Już dzisiaj po południu w Libero startuje cykl latynoskich potańcówek i lekcji tańca „Let’s salsa!”. Co tydzień, aż do 24 sierpnia włącznie, na Placu do radości, od 16:00 do 18:00, miłośnicy gorących rytmów mogą przyłączyć się do tancerzy Salsopolis, a także wziąć udział w warsztatach bachaty i salsy.

Wakacje w Libero obfitują w atrakcje. W ramach trwającego “Lata na Placu do Radości”, przed kompleksem przy Kościuszki 229, mieszkańcy Katowic i okolic, mogą skorzystać z bogatego programu aktywności. W sierpniu sobotnie popołudnia wypełni brzmienie latynoskich dźwięków, a plac opanuje taneczne szaleństwo.

Potańcówki i lekcje tańca dla fanów latynoskich rytmów

Udział w “Let’s salsa!” to gwarancja świetnej zabawy, rodem z gorących, latynoskich krajów. Do świata salsy, bachaty i kizomby wprowadzą uczestników zaproszeni do współpracy z Libero instruktorzy. Latino będzie królować na Placu do radości od 16:00 do 18:00. Dodatkowo, od 16:40 do 17:00 instruktorzy przedstawią podstawowe kroki bachaty, a od 17:40 do 18:00 odbywać się będą lekcje salsy.

Reklama

To jednak nie koniec atrakcji! Uczestnicy tanecznych spotkań będą mogli wygrać w konkursach karnet uprawniający do wzięcia udziału w dwunastu lekcjach tańca w szkole Salsopolis, założonej przez Jacka Perdutę – partnera cyklu. W każdą sobotę nagrodzone zostaną 3 osoby.

– Plac do radości powstał po to, by bawić, inspirować i po prostu dostarczać mnóstwo radości. To miejsce otwarte, przyjazne, zapraszające wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić czas w przyjaznej przestrzeni. W dobrej atmosferze, miłym towarzystwie, przez cały rok, zupełnie za darmo. Trwający właśnie program „Lato na Placu do radości” to kolejna niekomercyjna inicjatywa Libero, która, co nas bardzo cieszy, wzbudza coraz większe zainteresowanie. W ramach wakacyjnego programu, który potrwa aż do końca września, zaplanowaliśmy wiele inspirujących i angażujących wydarzeń z pogranicza kultury, muzyki, rozrywki i sportu. Zapraszamy do zapoznania się z nowym „rozkładem jazdy” na sierpień – mówi Katarzyna Porębska, Marketing Manager Echo Investment, właściciela Libero Katowice.

Soboty w Libero – atrakcje dla dzieci i dorosłych

“Let’s salsa” to nie jedyna atrakcja dla odwiedzających Libero Katowice w soboty. Po zakończonych tańcach, o 19:00, startuje Films For Food Festival, czyli festiwal filmów o tematyce kulinarnej. Dla dzieci i młodzieży w godzinach od 12:00 do 16:00 działa letnia szkoła skimboardingu.

Szczegółowy program Lata na Placu do radości dostępny jest na www.liberokatowice.pl. W razie niepogody wydarzenia przenoszone są do wnętrza kompleksu przy Kościuszki 229.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.