Mamy dla was podwójne zaproszenie na spektakl komediowy pt. „Dwie połówki pomarańczy”. Wydarzenie to odbędzie się 19 października 2019 roku o godzinie 16:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych!

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego. To nie jest grzeczne przedstawienie!!! W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.

Reklama

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki?

Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się… WSZYSTKO.

OBSADA AKTORSKA : Jarosław Boberek, Grażyna Zielińska, Cynthia Kaszyńska, Urszula Dębska

Bilety można nabyć tutaj: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, ticketportal.pl

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Spektakl dla widzów od 18 roku życia.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 30.07.2019 (wtorek) do 01.08.2019 (czwartek) do godziny 14:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Kto jest organizatorem spektaklu?”

Zwycięzcę ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 19 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.