foto: materiały prasowe

Projekt „Śląskie.MojeMiejsce” powstał z połączenia pasji do fotografowania i podróży. Jest to autorski pomysł, który trzy lata temu narodził się w głowie raciborzanina Łukasza Bordo. Od ponad dwóch lat rozwija projekt w mediach społecznościowych, teraz przyszedł czas na kolejny krok. Na platformie PolakPotrafi szuka wsparcia swojego projektu.

Mam na imię Łukasz i chciałbym zabrać Ciebie w podróż po pięknym województwie śląskim – takimi słowami przedstawia się autor projektu Śląskie.MojeMiejsce, który szuka wsparcie swojego projektu na największej w Polsce platformie crowdfundingowej, opierająca się o nagrody dla wspierających.

Pomysłów na rozwój projektu jest wiele, ale w pierwszej kolejności, za obraną kwotę wsparcia, autor przewiduje uruchomienie turystycznego serwisu WWW z interaktywną mapą województwa śląskiego, na której znajdą się wszystkie interesujące i warte odwiedzenia miejsca. Użytkownicy serwisu sami będą mogli zaproponować ciekawe miejsca, które warto umieścić na mapie.

Serwis oprócz bazy informacji ma pełnić funkcję forum dyskusyjnego, na którym będzie można zaplanować podróż, umówić się na wspólną wycieczkę, zaczerpnąć ważnych informacji o obiektach i miejscach, ocenić i podzielić się swoimi doświadczeniami z wypraw krajoznawczych. Projekt ma być miejscem dla aktywnych. Śląskie.MojeMiejsce pozwoli również spojrzeć na województwo śląskie z innej perspektywy.

Zdecyduj sam, czy projekt Śląskie.MojeMiejsce zasługuje na Twoje wsparcie.
Wesprzeć projekt można pod adresem https://polakpotrafi.pl/projekt/poznaj-slaskie
Więcej o projekcie przeczytasz na stronie https://mojeslaskie.pl.

1 Komentarz

  1. Akfonik, ferrarka czerwona….wszystko na wyciągnięcie ręki. Byle cel był szczytny a mamona jak manna sypnie się a idee….no cóż

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.