W najbliższą sobotę (27 lipca, godz. 19:00) przed publicznością wystąpi zespół AISELIS. Tymczasem już w środę  (24 lipca, godz. 20:30), na ostatniej kondygnacji domu handlowego, letnie kino i projekcja filmu „Jutro będziemy szczęśliwi”.

AISELIS to grupa znajomych, których połączyły wspólne inspiracje muzyczne, zamiłowanie do obserwacji i opisu otaczającej przestrzeni. Syntetyzując obraz i dźwięk, tworzą inny czas, uwieczniając wymarłe i zapomniane miejsca. Inspiracje czerpią z takich grup jak: Cabaret Voltaire, Throbbing Gristle, Einsturzende Neubauten, Joy Division. Bazują na technikach industrialu, melodii nowofalowej oraz analogowej elektronice.

Cykl wakacyjnych koncertów katowicki SUPERSAM realizuje we współpracy z instytucją kultury Katowice Miasto Ogrodów. Wszystkie zespoły, które prezentują się na dachu domu handlowego, są laureatami dotychczasowych edycji projektu Dzielnica Brzmi Dobrze.

Reklama

Z myślą o miłośnikach X muzy, w wybrane środy (godz. 20:30) na dachu Supersamu wyświetlane są filmy. W ramach letniego kina w najbliższą środę (24 lipca) widzowie zobaczą francuski komediodramat “Jutro będziemy szczęśliwi”.

Wstęp do letniej strefy Supersamu oraz udział w organizowanych w niej atrakcjach jest bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.