Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Konesera pt. „Gloria Bell”. Wydarzenie to odbędzie się 24 lipca 2019 roku o godz. 18:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Szczera, zabawna i wzruszająca słodko-gorzka opowieść o współczesnej kobiecie. To film o każdej z nas! Gloria nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak powinna wyglądać, czy zachowywać się kobieta w jej wieku. Skacze na bungee, uwielbia spontaniczne podróże, a wieczorami szaleje na parkiecie. Gdy się na nią patrzy, aż chce się żyć. I choć jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, były mąż znajduje młodszą partnerkę, a nowy romans okazuje się daleki od ideału, Gloria nie planuje obrażać się na swój los.

Reklama

Reżyseria: Sebastian Lelio

Scenariusz: Alice Johnson Boher, Sebastian Lelio

Obsada: Julianne Moore, John Turturro, Michael Cera

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa do dziś 23.07.2019 (wtorek) do godziny 21:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się do kina?”.

Zwycięzców ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 15 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.