Mamy dla Was podwójny voucher na Food Trucki, który będzie do wykorzystania w ramach Zlotu Food Trucków w dniach od 19 do 21 lipca 2019 roku.

Od 19-21 lipca na rynku trwa kolejny zlot food trucków pod hasłem Rynek Smaków Katowice. Podobnie jak w poprzedniej edycji zapowiada się koncertowa sobota oraz bezpłatne ekowarsztaty dla dzieci.

– W sobotni wieczór, dzięki współpracy z Katowice Miasto Ogrodow, zapraszamy na muzyczne niespodzianki i koncerty – między innymi koncert zespołu Fonogon. W niedzielę zapraszamy na rodzinne warsztaty – pojawią się Zabawy znad Rawy – informują organizatorzy.

Reklama

Więc będzie można nie tylko zjeść, ale właśnie jedzeniem przyciągają Food Trucki. Kto tym razem zagości na Rynku? Poniżej lista Food Trucków.

Poniżej lista Food Trucków:

Shinobi Ramen Food Truck

Gumiklyjzy Food Truck

Kroma Juice

Burger Factory

Lime Leaf

Cafe Cool’a & Cafe Diesel

Łowcy z Kaer Morhen

Fit Fat bar&truck

PoWieprzeni

my’o’tai

Najlepsze Frytki w Mieście

Churros and More

Fragola – Świeże Owoce w Czekoladzie

Hell’s Truck

GibkO

Dim sum Factory

Rumah Makan

Bogusiowe Kurtosze

Piątek 12:00-22:00
Sobota 12:00-22:00
Niedziela 12:00-20:00

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa do dziś 20.07.2019 (sobota) do godziny 18:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Na jakiego Food Trucka masz smaka?”.

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 5 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.