Mamy dla Was podwójny voucher na Food Trucki, który będzie do wykorzystania w ramach Zlotu Food Trucków w dniach od 19 do 21 lipca 2019 roku.

W najbliższy weekend 19-21 lipca na rynku odbędzie się kolejny zlot food trucków pod hasłem Rynek Smaków Katowice. Podobnie jak w poprzedniej edycji zapowiada się koncertowa sobota oraz bezpłatne ekowarsztaty dla dzieci.

Kolejna edycja plenerowej imprezy w samym centrum Katowic. Jak zwykle w piątek zapraszamy już od 12-tej na pyszne dania przygotowywane w food truckach!

Reklama

Tym razem szczególnie zachęcamy do spróbowania dań my’o’tai z kuchnią tajską, śląskich klusek w stylu street food – Gumiklyjzy oraz ramenu.

Oprócz tego pojawią się kultowe dania foodtruckowe, czyli burgery, grillowane kanapki, azjatyckie pierożki, owoce w czekoladzie oraz desery i lody.

W sobotni wieczór, dzięki współpracy z Katowice Miasto Ogrodów, zapraszamy na muzyczne niespodzianki i koncerty – między innymi koncert zespołu Fonogon. Dla piwoszy specjalna oferta piw Tichauer oraz kraftowe piwa z ogródka Browariat. Dla fanów koktajli i shotów na katowickim Rynku zaparkuje Fit Fat Bar. W niedzielę zapraszamy na rodzinne warsztaty – pojawią się Zabawy znad Rawy.

Piątek 12:00-22:00
Sobota 12:00-22:00
Niedziela 12:00-20:00

Poniżej lista Food Trucków:

Shinobi Ramen Food Truck

Gumiklyjzy Food Truck

Kroma Juice

Burger Factory

Lime Leaf

Cafe Cool’a & Cafe Diesel

Łowcy z Kaer Morhen

Fit Fat bar&truck

PoWieprzeni

my’o’tai

Najlepsze Frytki w Mieście

Churros and More

Fragola – Świeże Owoce w Czekoladzie

Hell’s Truck

GibkO

Dim sum Factory

Rumah Makan

Bogusiowe Kurtosze

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 19.07.2019 (piątek) do 20.07.2019 (sobota) do godziny 09:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Pod jakim hasłem odbywa się zlot Food Trucków?”.

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 27 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.