Od kwietnia tego roku, do największego parku rozrywki Energylandia w Polsce kursuje specjalny autokar!

Każdego dnia z dworca autobusowego przy ul. Piotra Skargi 1 w Katowicach (stanowisko 8), o godzinie 8:25 wyrusza autokar BUZZbus!

Autobus ma tylko jeden przystanek, w Oświęciumiu – co również dla chcących odwiedzić to miasto jest przydatną informacją.

Reklama

Przejazd do Energylandii trwa około godziny i odbywa się klimatyzowanym, wygodnym autokarem bez żadnych przesiadek.

Przejazd pomiędzy Katowicami a Zatorem jest w okazyjnej cenie – tylko 29 zł w dwie strony!

Przewoźnik przygotował również specjalną ofertę dla tych, którzy lubią oszczędzać. U kierowcy można nabyć biletu wstępu do parku ze specjalnym rabatem.

Dodatkowo dla uczniów oraz studentów jest możliwość nabycia biletów miesięcznych w cenie ok 250 zł – co dla posiadaczy biletów całorocznych jest przydatną informacją.

Więcej informacji jest na stronie www.buzzbus.pl

BUZZbus to młoda, dynamiczna firma, której motto brzmi: fun & travel, dowozimy pasażerów tam, gdzie jest rozrywka, nasze kierunki dobieramy w taki sposób, aby każda grupa wiekowa znalazła coś dla siebie.

Od kwietnia jesteśmy oficjalnym przewoźnikiem największego i śmiało można powiedzieć najlepszego parku rozrywki w Polsce. Również na zimę planujemy kierunek, gdzie będzie można zrelaksować się w weekendy, bo całym tygodniu pracy. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na portalu facebook –  mówi Marcin Mazurowski, właściciel firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 11 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.