Reklama

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia do Kina Helios na – Filmowe Poranki: „Krecik i Panda cz. 3”. Wydarzenie to odbędzie się 14 lipca 2019 roku o godz. 10:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

 zestaw bajek:

  • Czyje to jajo
  • Ogromny arbuz
  • Leśne zawody sportowe
  • Jak być pandą
  • Zagadka

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

Reklama

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Tradycyjnie, oprócz samego seansu, uczestnicy Filmowego Poranka w Kinie Helios Katowice będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje.

Znane stałym bywalcom konkursy, w których będzie można zdobyć wyjątkowe nagrody, m.in. gadżety od Świata Zabawek i wejściówki do Kolejkowa. Ponownie odwiedzą nas animatorzy z Uniwersytetu Rozwoju, którzy przed seansem zaprezentują efektowne pokazy.

Z kolei u animatorki z KOKO – Planety Łobuziaków będzie można pomalować buzie, a po seansie na uczestników będzie czekał poczęstunek przygotowany przez Domino’s Pizza.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 28 lipca o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Krecik i Panda, cz. 4”

Autorkami scenariuszy zabaw dla dzieci są Anna Świć – nauczycielka edukacji przedszkolnej, członkini grupy Superbelfrzy RP oraz Anna Równy: edukator i trener edukacji filmowej, medialnej, konsultant metodyczny.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 12.07.2019 (piątek) do 13.07.2019 (sobota) do godziny 10:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Kogo chciałabyś/chciałbyś zabrać do kina na filmowe poranki?”.

Zwycięzców ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 22 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.