Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na obiad do restauracji North Fish. Zaproszenia upoważniają do jednorazowego otrzymania zestawu obiadowego (RYBA+DODATKI+NAPÓJ).

North Fish to restauracja specjalizująca się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. W ofercie znajdują się produkty takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, mintaj, wyśmienite zupy, kanapki z bułką wypiekaną na miejscu, świeże sałatki, surówki i naturalne lemoniady przygotowywane na miejscu każdego dnia. To, co łączy wszystkie produkty to zdrowie oraz najwyższa jakość.

Restauracja udowadnia, że dobre jedzenie nie musi dużo kosztować. Dzięki unikalnej formule dodatków „Nałóż ile chcesz” to Ty decydujesz co i ile zjesz. To doskonała propozycja zarówno dla osób chcących zjeść solidny obiad, jak i dla tych, którzy mają ochotę lekką przekąskę.

Reklama

North Fish to w 100% polska marka, lecz w swoich działaniach czerpie inspiracje z Norwegii – miejsca, gdzie, ceni się jakość i doskonałość. To świetna restauracja dla każdego, idealna na spotkania z przyjaciółmi przy wspólnym stole, dla dzieci i całych rodzin.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 11.07.2019 (czwartek) do 13.07.2019 (sobota) do godziny 10:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Kogo chciałabyś/chciałbyś zaprosić na obiad?”.

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 12 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.