Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Maraton Annabelle. Wydarzenie to odbędzie się 12 lipca 2019 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

Już 12 lipca kina Helios zapraszają na noc horrorów z demoniczną lalką Annabelle. W ciągu tej nocy zagramy cztery filmy, które mają za zadanie śmiertelnie Was przestraszyć! Na początek ANNABELLE, historia inspirowana sprawą badaną przez małżeństwo Warrenów. Następnie trzymający w napięciu ANNABELLE: NARODZINY ZŁA. Po krótkiej przerwie premierowo – ANNABELLE WRACA DO DOMU. Upiorna lalka powraca, budząc pozostałe przerażające demony. Na koniec dla najwytrwalszych ZAKONNICA z piekła rodem!

Jesteśmy przekonani, że dawka obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Reklama

Zagramy:

  • Annabelle
  • Annabelle: Narodziny zła
  • Annabelle wraca do domu (Premierowo!)
  • Zakonnica

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 09.07.2019 (wtorek) do 10.07.2019 (środa) do godziny 17:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na Maraton Annabelle?”.

Zwycięzców ogłosimy w środę na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 2 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.