policja / fot. Infokatowice.pl

Mężczyzna w Katowicach z darmowego parkingu zrobił płatny. Katowicka policja szuka osób, które zostały zmuszone do zapłaty za parkowanie przy ulicy Bukowej 1, w pobliżu stadionu piłkarskiego GKS-u Katowice. Parking jest ogólnodostępny, dlatego poszukiwane są inne osoby, które zapłaciły za parkowanie.

Sprawę na policję zgłosiła mieszkanka Katowic, która 1 maja korzystała z parkingu przy ulicy Bukowej. Około godziny 15.00, gdy chciała zaparkować swój pojazd w pobliżu stadionu GKS-u Katowice podszedł do niej mężczyzna i pobrał opłatę za postój.

– Kiedy wykonywała manewr parkowania, podszedł do niej mężczyzna ubrany w strój pracownika firmy ochrony i zażądał od niej opłaty za parkowanie. Kobieta zapłaciła za pozostawienie swojego samochodu, jednak nie dostała żadnego potwierdzenia uiszczenia opłaty parkingowej. Z relacji kobiety wynika także, że ten sam mężczyzna pobierał opłaty parkingowe od innych osób – poinformował Paweł Warchoł z katowickiej policji.

Stąd też apel funkcjonariuszy Policji do wszystkich osób, które spotkała podobna sytuacja i prośba o kontakt z Komisariatem Policji II w Katowicach pod numerem telefonu 322003650 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę tj  st. sierż. Tomasz Adamczyk, telefon kontaktowy 32 200 36 71, ewentualnie o osobiste stawiennictwo się w Komisariacie II Policji w Katowicach ul. Iłłakowiczówny 2

2 KOMENTARZE

  1. Na rybnickiej też, a przy urzędzie miasta na francuskiej to mam wrażenie, że wręcz urząd popiera tych panów…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.