Reklama

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Maraton Strachu. Wydarzenie to odbędzie się 28 czerwca 2019 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

28 czerwca, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pierwszy z serii wakacyjnych maratonów! Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Na początek, długo wyczekiwana premiera filmu POLAROID. Dalej reaktywacja kultowego horroru z lat 80 ubiegłego wieku – LALECZKA. Młody chłopiec dostaje w prezencie lalkę, której złowieszcza natura szybko daje o sobie znać. Następnie – HEREZJA. Zakon, który miał być schronieniem, staje się areną walki dobra ze złem. Dla najodważniejszych mamy deser w postaci filmu opowiadającego historię religijnego psychopaty i jego kanibalistycznej rodziny – SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Reklama

Zagramy:

  • Polaroid
  • Laleczka
  • Herezja
  • Sawney: Kanibal ze Szkocji

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 24.06.2019 (poniedziałek) do 25.06.2019 (wtorek) do godziny 15:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na Maraton Strachu i dlaczego?”.

Zwycięzców ogłosimy we wtorek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 − 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.