Poszukiwany sprawca kradzieży / fot. Policja

Okradł mężczyznę robiącego zakupy w centrum Katowic. Poznajecie? Do zdarzenia doszło w Galerii Katowickiej, ofiara robiła zakupy i nieopatrznie odwróciła się od położonego na ladzie portfela. Sprawca skorzystał z okazji.

Zdarzenie miało miejsce 8 maja. Policja dopiero teraz udostępniła zdjęcia z monitoringu, niestety nie są najlepszej jakości.

Reklama

– Klient jednego ze sklepów, po uiszczeniu zapłaty za zakupiony towar, położył portfel na ladzie przy kasie i odwrócił się by spakować zakupione rzeczy. Tą chwilę nieuwagi wykorzystał mężczyzna który zabrał portfel, a następnie wyszedł ze sklepu. Moment kradzieży zarejestrowały kamery wyniku czego ustalono jego wizerunek, który publikujemy – poinformował Maciej Bajerski z katowickiej policji.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniach i zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

– Gwarantujemy anonimowość – podkreślają policjanci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.