Szukają 55-latka. Jest podejrzany o zabójstwo, do którego miało dojść w Siemianowicach Śląskich. Ciało 28-latka odnaleziono w sobotę 1 czerwca. 

Zamordowany 28-latek miał ranę głowę, jego ciało zostało zakopane.  Jak informuj e policja poszukiwany w związku zabójstwem mężczyzna jest niebezpieczny i może posiadać przy sobie niebezpieczne przedmioty. 55-latek był już wcześniej notowany za poważne przestępstwa i odbywał kary więzienia.

– Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach Śląskich wszczęła śledztwo przeciwko podejrzanemu Markowi G. urodzonemu w dniu 17 kwietnia 1964 r., który nie posiada stałego miejsca zamieszkania, a ostatnio przebywał w Siemianowicach Śląskich. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 28-latka, którego zwłoki ujawniono na nieużytkach w dniu 1 czerwca br. Może on poruszać się środkami komunikacji miejskiej i posiadać niebezpieczny przedmiot – informuje policja.

Reklama

Rysopis podejrzanego:

wzrost około 175 cm
waga ok. 75-80 kg
włosy krótkie
twarz owalna

liczne tatuaże na ciele umiejscowione na lewym i prawym ramieniu, prawym przedramieniu, nadgarstku lewym, podudziu prawym, lewym palcu

Charakterystyczną cechą poszukiwanego jest brak prawego kciuka. Podejrzany może nosić nakrycie głowy.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek wiedzy o samym podejrzanym, miejscu jego ukrywania się bądź o osobach mogących utrzymywać z nim kontakt, prosimy o pilne przekazanie informacji dyżurnemu siemianowickiej komendy pod numerem tel. 32 35 96 255, 32 35 96 201 bądź o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Informacje można też przesłać mailowo na adres dyzurny@siemianowice.ka.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.