Wiceprezydenci - Waldemar Bojarun, Marzena Szuba, Bogumił Sobula i Mariusz Skiba / fot. InfoKatowice.pl

Prezydent Katowic nagradzał swoich zastępców. Sprawdziliśmy kogo, za co i jak wysoko. Największa nagroda przyznana w ubiegłym roku jednemu zastępcy to 27 tys. zł, najmniejsza 16 tys. zł. Często zastępcy Marcina Krupy byli nagradzani za „wkład pracy” i „zaangażowanie”.  W sumie dostali prawie 90 tys. zł.

Prezydent Katowic ma 4 zastępców. Wszyscy byli “zaangażowani” ale jedni chyba bardziej niż inni, co odzwierciedla kwota nagród przyznanych przez prezydenta Katowic Marcina Krupę.

Największą nagrodę w 2018 roku wysokości w sumie 27 tys. zł otrzymał Mariusz Skiba IV wiceprezydent Katowic. M.in. za rzetelną służbę, „wkład pracy” i „wykazane zaangażowanie” i oraz nadzór i realizację COP24. Część nagrody otrzymał też z okazji Dnia Pracownika Samorządowego.

I wiceprezydent Katowic Bogumił Sobula otrzymał nieco mniej – w sumie 26,5 tys. zł. Nagrodę dostał za wkład pracy w “merytoryczne przygotowanie spotkań ze Związkami Zawodowymi i zaangażowanie w proces negocjacji ze stroną związkową” oraz z okazji Dnia Pracownika Samorządowego. Dalej uzasadnienie dla przyznanej nagrody to tak naprawdę to samo, powtórzone w nieco inny sposób: „za wkład pracy i wskazane zaangażowanie przy wykonywaniu zadań”, „za zaangażowanie w realizację zadań związanych z organizacją wyborów samorządowych w 2018 roku”. Za wkład pracy i wskazanie zaangażowanie przy wykonywaniu zadań” i „za zaangażowanie w bieżącą realizację zadań”.

20 tys. zł otrzymał Waldemar Bojarun II wiceprezydent Katowic. Bojaruna nagrodzono z okazji Dnia Pracownika Samorządowego, dwukrotnie za „wkład pracy i wskazane zaangażowanie przy wykonywaniu zadań” i raz za „zaangażowanie w bieżącą realizację zadań”.

Najmniej otrzymała III wiceprezydent Marzena Szuba. Nagrodzono ją kwotą 16 tys. zł. Pieniądze otrzymała za „rzetelnie pełnioną służbę na rzecz społeczności lokalnej i przyczynianie się do lepszej pracy Urzędu Miasta Katowice z okazji Dnia Pracownika Samorządowego, dwa razy „za wkład pracy i wykazane zaangażowanie przy wykonywaniu zadań” oraz za „zaangażowanie w bieżącą realizację zadań”.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.