Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Konesera pt. „Wilkołak”. Wydarzenie to odbędzie się 29 maja 2019 roku o godz. 18:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Lato 1945 roku. Ośmioro dzieci wyzwolonych z obozu Gross-Rosen trafia do prowizorycznego sierocińca w opuszczonym pałacu wśród lasów. Opiekuje się nimi dwudziestoletnia Hanka, również była więźniarka. Bohaterowie powoli odzyskują resztki straconego dzieciństwa, ale koszmar powraca. W okolicznych lasach krążą obozowe wilczury. Wypuszczone przez esesmanów, wygłodzone i zdziczałe zwierzęta osaczają pałac w poszukiwaniu pożywienia. W dzieciach uruchamia się obozowy instynkt przetrwania.

Reklama

Reżyseria: Adrian Panek

Scenariusz: Adrian Panek

Obsada: Kamil Polnisiak, Nicolas Przygoda, Sonia Mietielica

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 24.05.2019 (piątek) do 26.05.2019 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się do kina?”.

Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.