Reklama

Wyścig z czasem. Organizują drugie urodziny zepsutych schodów na dworcu w Katowicach. Te już 7 lipca. Na to wiekopomne wydarzenie zaplanowano catering.

7 lipca w godzinach od 18.00-19.00 odbędą się „urodziny”.  – Moi drodzy! Mam przyjemność zaprosić was na drugie urodziny naszych zepsutych schodów na dworcu PKP w Katowicach. Będzie torcik, świeczki, ludziki, szampan Piccolo – napisali organizatorzy na stronie wydarzenia w portalu społecznościowym.

Urodziny stoją jednak pod znakiem zapytania, ponieważ w lipcu PKP ma ruszyć z pracami już na terenie schodów. Nie wiadomo jednak, którego dokładnie dnia lipca. Stare schody mają zostać zdemontowane, a w ich miejsce pojawią się nowe ruchome schody.

Reklama

– Przygotowywana jest dokumentacja projektowa dotycząca demontażu i wymiany schodów ruchomych na dworcu w Katowicach. Termin realizacji inwestycji to 25 tygodni od daty podpisania umowy. Rozpoczęcie prac planowane jest w lipcu – poinformowała nas Aleksandra Rudzińska-Rdzanek z PKP S. A.

Ostatecznie do PKP na wymianę schodów wpłynęły dwie oferty. Wybrano firmę Schindler Polska Sp. z o.o, która wyceniła usługę na ponad 2,3 mln zł.

 

2 KOMENTARZE

  1. Godzina jest przesunięta na 12:00, cała impreza do 13:00 – wg informacji portalu Czy schody na dworcu w Katowicach są już naprawione

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 19 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.