Narkotyki / fot. Policja

Policji zajmujący się walką z przestępczością pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali 23-latka, który był w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu, które wynajmował urządził sobie plantację marihuany, mundurowi znaleźli też 3,5 kg środków odurzających.

– Zatrzymany przez kryminalnych mężczyzna to pseudokibic, sympatyzujący z jedną z rybnickich drużyn. W wynajmowanym przez 23-latka mieszkaniu policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach znaleźli 3,5 kilograma haszyszu, 100 gramów tabletek ekstazy, 155 gramów marihuany oraz 50 gramów porcjowanej na działki kokainy – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji. – Oprócz tego, stróże prawa zlikwidowali plantację marihuany, która znajdowała się w szafie z ubraniami. Łączna, czarnorynkowa wartość przechwyconych narkotyków oszacowana została na prawie 150 tysięcy złotych – dodaje.

Zatrzymanemu grozi 10 lat więzienia. Policjanci będą wnioskować o tymczasowy areszt dla rybnickiego pseudokibica. Sprawa jest rozwojowa.

www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/35/35-556134.mp4

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.