Dolina Trzech Stawów / InfoKatowice.pl
Reklama

MOSiR zapłaci więcej ratownikom w Katowicach. Nawet o ponad tysiąc złotych, a to dlatego, że w sezonie brakuje chętnych do pracy. Już rozpoczęła się rekrutacja.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach szuka do pracy ratowników na okres od czerwca do września na terenach rekreacyjnych MOSiR-u.

Reklama

– Wymagane jest posiadanie aktualnych uprawnień i ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy – informuje katowicki magistrat. – Pracodawca oferuje umowę o pracę z wynagrodzeniem 2900 zł – 3500 zł brutto (w zależności od doświadczenia), czyli o ponad tysiąc złotych więcej niż w roku ubiegłym – dodają urzędnicy.

MOSiR chce też zorganizować kurs KPP na swój koszt dla chętnych do pracy. Jeśli kandydat zdecyduje się podpisać umowę zobowiązującą do przepracowania w nadchodzącym sezonie letnim minimum 2 miesięcy podczas wakacji.

Zainteresowane osoby proszone są o składanie podań (CV + kserokopia legitymacji WOPR) ze wskazaniem ewentualnego okresu zatrudnienia oraz informacją o chęci udziału w kursie KPP w Dziale osobowym (pok. nr 5) w głównej siedzibie MOSiR lub mailowo: kadry@mosir.katowice.pl.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.