Autobusy PKM Katowice / fot. InfoKatowice.pl

Były szef KZK GOP z nową posadą. Został wiceprezesem PKM Katowice poi nformował katowicki magistrat. Rada Nadzorcza PKM Katowice w czwartek powołała Romana Urbańczyka na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. techniczno-eksploatacyjnych. Uchwała wchodzi w życie z dniem 6.05.2019 roku.

– Pan Roman Urbańczyk jest absolwentem Politechniki Śląskiej Wydziału Transportu w Katowicach, posiada wieloletnie doświadczenie jako samorządowiec oraz przewodniczący zarządu KZK GOP – poinformowała Ewa Lipka, z katowickiego magistratu.

Reklama

KZK GOP został wcielony w do Zarządu Transportu Metropolitalnego, podobnie jak MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry.

– Mając na uwadze bieżącą działalność Spółki, dbałość o kondycję finansową, rzetelność i skuteczność wykonywanych zadań, a także rozwój Spółki oraz planowane inwestycje i związany z nimi zakres zadań, w tym zakup kolejnych, nowych autobusów, uzasadnione jest wprowadzenie nowego członka Zarządu do jego dotychczasowego składu. Kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie nowego członka Zarządu w zakresie organizowania i zarządzania komunikacją miejską, będą gwarancją dalszego rozwoju Spółki oraz stanowić będą wsparcie w obszarze współpracy z Zarządem Transportu Metropolitarnego – czytamy w komunikacie magistratu.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.