Reklama

Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Konesera pt. „Green Book”. Wydarzenie to odbędzie się 22 kwietnia 2019 roku o godz. 18:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Reklama

Reżyseria: Peter Farrelly

Scenariusz: Nick Vallelonga, Brian Hayes Currie

Obsada: Linda Cardellini, Viggo Mortensen, Mahershala Ali

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 18.04.2019 (czwartek) do 19.04.2019 (piątek) do godziny 13:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się do kina?”.

Zwycięzców ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 − 1 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.