Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na repertuar pt. „Złodziejaszki” seans z cyklu Kino Konesera. Wydarzenie to odbędzie się 15 kwietnia 2019 roku o godz. 18:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Dwie siostry, mąż jednej z nich, ich kilkuletni syn i sędziwa nestorka rodu żyją pod jednym dachem, utrzymując się z emerytury babci, dorywczych zajęć i drobnych kradzieży. Spoiwem, które wszystkich łączy, są mroczne tajemnice, a gdy w ich domu pewnego dnia pojawi się zaniedbywana dziewczynka z sąsiedztwa, ta osobliwa wspólnota jeszcze bardziej się umocni. Nieoczekiwane wydarzenie skłoni też do zadania fundamentalnego pytania: czy większą wartość mają więzy krwi, czy też związki budowane z własnej woli.

Reżyseria: Hirokazu Koreeda

Scenariusz: Hirokazu Koreeda

Obsada: Lily Franky, Sakura Andô, Mayu Matsuoka, Jyo Kairi

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 12.04.2019 (piątek) do 13.04.2019 (sobota) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się do kina?”.

Zwycięzców ogłosimy w niedzielę na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 23 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.