Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia do Kina Helios na – Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy cz. 5. Seans odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:30. 

Zestaw bajek:

 • Wywołująca panikę historia o owadach
 • Straszna historia o Babie Jadze
 • Smutna historia o bólu brzucha i dziewczynce, która bała się lekarzy
 • Świniopas
 • Sinobrody
 • Trzy życzenia
 • Lisica z wałkiem

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Dodatkowo na wszystkich uczestników Filmowego Poranka w Kinie Helios Katowice będą czekały animatorki z Koko – Planety Łobuziaków, u które będą malowały buźki, a Świat Zabawek przygotuje nagrody w konkursach.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

 • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
 • projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 28 kwietnia o godzinie 10:30!

Autorkami scenariuszy zabaw dla dzieci są Anna Świć – nauczycielka edukacji przedszkolnej, członkini grupy Superbelfrzy RP oraz Anna Równy: edukator i trener edukacji filmowej, medialnej, konsultant metodyczny.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 11.04.2019 (czwartek) do 12.04.2019 (piątek) do godziny 11:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Kogo chciałabyś/chciałbyś zabrać na Filmowe Poranki?”.

Zwycięzców ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 9 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.