Wodny Park Tychy / fot. Wodny Park Tychy

Dzieci bezpłatnie korzystały z Wodnego Parku Tychy. Bo strajkują nauczyciele. Oferta darmowego wejścia do aquaparku cieszyła się zainteresowaniem. 

– Ponad 1,5 tysiąca dzieci skorzystało z bezpłatnych biletów do Wodnego Parku Tychy. Propozycja skierowana była dla dzieci z Tychów, których placówki oświatowe objęte zostały strajkiem – poinformował Wodny Park Tychy.

Dzieci dzisiaj i jutro w godzinach od 9.00 do 15.00 mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej bezpłatnie przez 2 godziny (ostatnie wejście musi nastąpić najpóźniej o godzinie 13). Bezpłatny wstęp jest możliwy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Opiekunowie przybywający z dziećmi muszą natomiast normalnie płacić.

Reklama

– Uczniowie, którzy ukończyli 13 rok życia mogą wejść do Parku bez opiekuna. Wszyscy, którzy będą chcieli skorzystać z tej oferty proszeni są o pilnowanie czasu nabitego na transpondery, gdyż w przypadku pozostania dziecka/ucznia dłużej niż 2 godziny, system naliczy płatne minuty, za które będą zobowiązani zapłacić – poinformowali tyscy urzędnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 2 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.