foto: GKS Katowice

W ostatnim meczu sezonu GieKSa zagrała bardzo słabo i przegrała z Resovią 0:3. Ostatecznie katowiczanie zajęli ósme miejsce w tabeli PlusLigi.

GieKSa była dzisiaj od Resovii słabsza w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Szczególnie słabo katowiczanie spisywali się na przyjęciu, co powodowało, że goście zdobywali punkty całymi seriami, a ich przewaga nad gospodarzami, z wyjątkiem trzeciego seta, ani przez moment nie była zagrożona.

Trener Piotr Gruszka, widząc nieporadność swoich podopiecznych, próbował roszad w składzie i dał dzisiaj zagrać wszystkim zgłoszonym do meczu zawodnikom. Niewiele to jednak przynosiło i ostatecznie katowiczanie przegrali z Resovią 0:3 i zakończyli sezon na ósmym miejscu w tabeli, co i tak jest największym sukcesem w historii klubu.

GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)

GKS Katowice: Komenda, Quiroga, Krulicki, Butryn, Rousseaux, Kohut, Mariański (libero) oraz Ogórek (libero), Depowski, Krzysiek, Fijałek, Woch, Sobański

Asseco Resovia Rzeszów: Shoji, Rossard, Lemański, Jarosz, Buszek, Smith, Masłowski (libero) oraz Perry (libero), Perłowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 27 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.