Prace budowlane - Brodowiskiego 1 / fot. mat. pras.

Na osiedlu Witosa powstają 4 budynki ze 150 mieszkaniami. Kończą budować garaż podziemny, który połączy obiekty. Bardowskiego 1 – bo tak oficjalnie nazywa się inwestycja, realizuje firma TDJ Estate.

Inwestor mocno chwali lokalizację.

– Do najważniejszych atutów tej lokalizacji należą rozległe tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, a także szeroka oferta edukacyjna, zwłaszcza dla najmłodszych. Łącznie ma tu powstać 150 mieszkań – czytamy w informacji przekazanej przez TDJ Estate.

Generalny wykonawca zrealizował już pierwszy kamień milowy inwestycji. Zakończył budowę stropu nad garażem podziemnym w miejscach, z których wkrótce „wyrosną” budynki. Obecnie kontynuuje prace, tworząc strop na całej powierzchni rozciągającej się poza obrysami poszczególnych budynków. Równocześnie na poziomie -1 wykonuje słupy i ściany żelbetowe.

Inwestycja “Bardowskiego 1” / fot. mat. pras.

– Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Postępuje też sprzedaż mieszkań. Już 25 z nich znalazło swoich właścicieli, a 28 kolejnych zostało zarezerwowanych. Największą popularnością cieszą się lokale trzypokojowe – mówi Adam Urbański, kierownik ds. sprzedaży nieruchomości w TDJ Estate.

Inwestor ufundował dwa nowoczesne oczyszczacze powietrza dla przedszkola na ulicy Rataja. Urządzenia te zostaną ulokowane w salach dydaktycznych.

– Dobre relacje z sąsiadami są dla nas bardzo ważne, dlatego chętnie angażujemy się w organizowane przez nich inicjatywy. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć przedszkole nr 94 i odpowiedzieć na realną potrzebę, zgłoszoną przez rodziców w porozumieniu z dyrekcją i kadrą nauczycielską. Mamy nadzieję, że przekazane urządzenia będą skutecznie polepszały jakość powietrza, a co istotniejsze – zwiększały komfort dzieci – mówi Adam Urbański.

Docelowo powstanie 150 mieszkań o metrażu od 27 mkw. do 106 mkw. W garażu podziemnym znajdzie się 145 miejsc postojowych, a bezpłatna, naziemna strefa parkingowa obejmie 30 miejsc dla pojazdów.

Finał prac przy Bardowskiego 1 zaplanowano na II kwartał 2020 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.