Reklama

Winda zacięła się z dziećmi w Katowicach, do tego raniła psa. Rodzice podziękowali policjantom za pomoc udzieloną ich córce oraz jej koleżance.

Do zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja w Katowicach. Podczas służby dzielnicowi z Katowic usłyszeli wołanie o pomoc w jednym z budynków.

Reklama

– Po podejściu zauważyli na drzwiach windy ślady krwi oraz słyszeli już dobiegające z windy głosy dziewczynek. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie dźwigowe. W międzyczasie dzielnicowi cały czas uspakajali dziewczynki. Jak się okazało krew będąca na drzwiach windy pochodziła z łapki pieska – poinformował sierż. szt. Maciej Bajerski. Jak się okazało winda raniła zwierzę.

QQ- Po przybyciu pracowników pogotowia dźwigowego we współpracy z policjantami uwolnili oni z wnętrza windy dziewczynki w wieku 8 i 9 lat oraz pieska jednej z dziewczynek – dodaje Bajerski.

Na szczęście dzieci w całym tym zdarzeniu nie odniosły obrażeń. Policjanci przekazali dziewczynki całe i zdrowe pod opiekę ich rodzicom. Ci mailowo podziękowali mundurowym za udzieloną pomoc.

Zdarzenie miało miejsce 26 lutego, policja dopiero teraz zdecydowała się o nim poinformować.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.