foto: GKS Katowice

Hokeiści GieKSy obiecują zwycięstwo we wtorkowym meczu w Krakowie i zapraszają na decydujące starcie do Satelity.

W ostatnich dwóch meczach w końcu widać drużynę, która w rundzie zasadniczej dominowała nad wszystkimi rywalami. Czemu pierwsze trzy spotkania wyglądały inaczej?

Tomasz Malasiński: Ciężko powiedzieć, czemu w pierwszych spotkaniach nam nie wychodziło, może zabrakło świeżości po ciężkich bojach z Unią. To jednak nie jest już ważne. My nie składamy broni i zrobimy wszystko, aby wygrać cztery mecze z Cracovią.

Reklama

Przez większą część dzisiejszego spotkania mieliście dużą przewagę nad Cracovią, a w końcówce niespodziewanie zrobiło się nerwowo.

Radosław Sawicki: Rzeczywiście. W końcówce spotkania kilku naszych zawodników nabawiło się kontuzji, co wpłynęło trochę na naszą grę, ale trzeba oddać też Cracovii, że nie złożyła broni i przy wyniku 5:0 zdołała jeszcze powalczyć.

Tomasz Malasiński: No niestety powtórzyło się to co w Krakowie. Mając sporą przewagę robimy wszystko, żeby ją utrzymać, a to nie o to powinno chodzić. Wygrywając, nadal powinniśmy się starać narzucić własną grę i starać się strzelić kolejną bramkę, żeby wbić przysłowiowego gwoździa do trumny. Zamiast tego my dajemy oddech Cracovii i niepotrzebnie robi się nerwowo.

Mikołaj Łopuski: Dzisiaj mieliśmy już ten mecz ułożony i niepotrzebnie daliśmy sobie strzelić bramki i trochę na własne życzenie Cracovia doprowadziła do nerwowej końcówki.

Nadal przegrywacie 2:3, ale po dwóch z rzędu porażkach przewaga psychologiczna chyba jest po waszej stronie?

Tomasz Malasiński: Możliwe, że tak, ale w każdym spotkaniu musimy być skoncentrowani na 100%, żeby ta przewaga psychologiczna nas nie zgubiła.

Czego możemy się spodziewać we wtorek w Krakowie?

Radosław Sawicki: Na pewno naszej wygranej.

Rozumiem więc, że w piątek spotkamy się w Katowicach na siódmym, decydującym meczu?

Tomasz Malasiński: Mam nadzieję, że tak. Zapewniam kibiców, że my zrobimy w Krakowie wszystko, żeby się tu spotkać.

Mikołaj Łopuski: Na pewno!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.