Zuchwała kradzież w centrum Katowic, po prostu wszedł do jubilera niby coś kupić, a ostatecznie wziął jak swoje i uciekł. Straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mężczyznę nagrały kamery, ale najwyraźniej nie miał tremy przed monitoringiem.

Do zuchwałej kradzieży doszło w poniedziałek 18 marca kilka minut po godzinie 10.00.

– Do sklepu jubilerskiego przy ulicy Mickiewicza wszedł mężczyzna. Poprosił o pokazanie złotego pierścionka. Pracownica wyjęła na ladę paletę ze złotą biżuterią. Mężczyzna obejrzał pierścionek i odłożył. W pewnym momencie złapał paletę ze złotymi pierścionkami i wybiegł ze sklepu – informuje katowicka policja. – Łącznie skradł ponad 60 złotych pierścionków o łącznej wartości około 40 tys. złotych – podkreślają mundurowi.

Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policjant prowadzący sprawę zdecydował o publikacji wizerunku sprawcy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniu z monitoringu oraz zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policja gwarantuje anonimowość.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 − 5 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.