Poszukiwany / fot. Policja

Szukają kolejnego katowickiego amatora pachnideł. Tym razem wielbiciel perfum porwał dwa flakony i czmychnął co sił w nogach. Okazało się, że nie jest szybszy, ani sprytniejszy od kamer, które uwieczniły jego wizerunek.

Do kradzieży doszło w drogerii w Galerii Katowickiej przy ulicy 3 Maja. Wczoraj informowaliśmy o identyfikacji dwóch sprawców innej kradzieży, którzy również ukradli dwa flakony perfum. Nagrany młody człowiek został uwieczniony kilka dni przed nimi – 14 grudnia 2018, około godziny 20.50.

– Mężczyzna wszedł na teren sklepu i upewniając się, że nie jest obserwowany, zabrał z półki dwa flakony perfum i wybiegł ze sklepu przenosząc skradziony towar wysoko nad bramkami antykradzieżowymi. Wartość skradzionego mienia to 570 złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu – informuje policja.

Reklama

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Mundurowi gwarantują anonimowość.

1 Komentarz

  1. No co? Skoro “Magiczne święta” to zrobił magiczną sztuczkę ze znikającymi flakonikami 😉
    A tak poważnie: naprawdę nie można sensowniej rozplanować sklepu i stanowisko sprzedawcy ustawić obok wejścia tak aby miał podgląd na półki z towarem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 11 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.