Złodzieje ukradli kolejny samochód z tego samego miejsca w Katowicach

D. Frost

Złodzieje ukradli kolejny samochód z tego samego miejsca w Katowicach. Chodzi o ulicę Barlickiego na osiedlu Witosa. 25 lutego skradziono z parkingu białego Peugeota. W zeszłym roku było głośno o kradzieży Mazdy, którą złodzieje ukradli z tego samego miejsca – pojazd również był biały. 

W lutym zeszłego roku z ulicy Barlickiego ukradziono Mazdę 6. Jeden z mieszkańców udostępnił wtedy w sieci film, na którym widać moment kradzieży oraz to jak złodzieje dzielą się obowiązkami. Nagranie na Facebooku obejrzało ponad 44 tys. osób.

Na filmie widać jak trzech mężczyzn kradnie samochód. Jeden prawdopodobnie pilnował, czy ktoś się nie zbliża do miejsca kradzieży. Następnie jedna osoba odjechała samochodem, pozostali dwaj mężczyźni uciekli pieszo.

Reklama

Kilka dni temu jedna z mieszkanek udostępniła w sieci zdjęcie swojego samochodu, który również został skradziony z tego samego miejsca. Zdarzenie miało miejsce pod koniec lutego 2019 roku. Obecnie policja prowadzi czynności  tej sprawie.

– Jak ktoś widział i wie gdzie jest biały Peugeot 508 combi SK 214NM proszę o informacje na prv…. Skradziony wczoraj ok północy z osiedla Witosa w Katowicach (ul. Barlickiego 13) – napisała użytkowniczka Facebooka. – Nasuwa mi się wniosek, że złodzieje z tej lokalizacji mają wewnętrzną misję oczyszczenia tego miejsca z białych samochodów… Bójcie się sąsiedzi, jak wam w zimę śnieg na auta spadnie – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.