Ul. Rolnicza / fot. BIP Katowice.eu
Reklama

Tragiczny stan ulicy w Podlesiu. Mieszkańcy Podlesia proszą o remont odcinka ulicy Rolniczej. Chodzi o drogę pomiędzy przejazdami kolejowymi. Błoto i dziury są bardzo uciążliwe. W sprawie interweniował miejski radny u prezydenta Katowic.

Na ulicę Rolniczą w dzielnicy Podlesie został zaproszony przez mieszkańców radny miejski Adam Lejman-Gąska (KO). Po spotkaniu z nimi wystosował do prezydenta Marcina Krupy interpelację w sprawie tej drogi. Chodzi o boczny odcinek, położony pomiędzy przejazdami kolejowymi. Droga jest bardzo dziurawa, a po deszczu tworzą się kałuże i błoto.

Reklama

Ulica Rolnicza, na którą zostałem zaproszony przez mieszkańców jest w tragicznym stanie. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie bowiem nie tylko poruszanie się samochodem, ale (o czym się sam przekonałem) również pieszo nie należy do przyjemnych na tej ulicy – napisał radny Adam Lejman-Gąska.

Do interpelacji radnego nie odniosły się jeszcze władze Katowic. Mają na to dwa tygodnie.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Ulica jest państwowa czy też ma prywatnych właścicieli? Poza tym nie została przypadkiem zniszczona w trakcie wielu budów w tej okolicy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.