foto: GKS Katowice

Przed zbliżającą się rundą wiosenną piłkarskiej 1. ligi kibice GieKSy wyszli z inicjatywą mającą na celu podniesienie frekwencji na stadionie przy ul. Bukowej 1. W tym celu… zorganizowali zbiórkę publiczną.

Piłkarze GKS-u od kilku lat zawodzą swoich sympatyków. W rundzie jesiennej tego sezonu katowiczanie także grali poniżej oczekiwań i zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, zagrożone spadkiem do II ligi. Nie jest więc niczym dziwnym, że frekwencja na stadionie przy ul. Bukowej 1 pozostawia wiele do życzenia.

Przed zbliżającą się rundą wiosenną najzagorzalsi sympatycy klubu postanowili zorganizować zbiórkę publiczną. Uzyskane z niej środki przekazane mają zostać na zakup karnetów dla niepełnoletnich kibiców GieKSy, którzy chcieliby uczęszczać na mecze, ale ich na to nie stać.

Reklama

Poniżej prezentujemy apel wystosowany przez kibiców:

Już niebawem rusza runda wiosenna, która zdecyduje w dużej mierze o przyszłości naszego klubu. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z nas jest już zmęczonych i sfrustrowanych tym, co dzieje się na boisku. Jednak sytuacja kolejny raz wymaga od nas pełnej mobilizacji. Z tego względu ruszamy z akcją #wszystkieręcenapokład, która ma sprawić, że trybuny naszego stadionu zapełnią się w większym procencie, niż było to w poprzedniej rundzie.

Jeśli uważacie, że miarka się przebrała i nie zamierzacie się wybierać na mecze w rundzie wiosennej, to rozumiemy (choć nie popieramy), ale możecie w tej akcji wziąć udział w inny sposób. Cała akcja ma na celu zebranie jak największej ilości pieniędzy, które pozwolą sfinansować karnety dla jak największej ilości osób, których na ten karnet nie stać, a chciałyby chodzić na stadion. Piłkarze teraz szczególnie potrzebują naszego wsparcia i chcemy zrobić wszystko, aby tak właśnie było!

I tylko GieKSa na dobre i na złe…!

Więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć na stronie gieksainfo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.