Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Nocne Maratony Filmowe. Wydarzenie to odbędzie się 15 lutego 2019 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Idealne walentynki? Tylko z NOCNYMI MARATONAMI FILMOWYMI.

Romantycznie Straszny Maraton – Wariant I

Reklama

Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy nie przepadają za komediami romantycznymi, przygotowaliśmy noc pełną grozy. W zestawie dwa filmy premierowe – PRODIGY. OPĘTANY oraz ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY. Następnie PRZEDPREMIEROWO historia ekskluzywnego i tajemniczego bractwa w filmie PRÓBA. Krwawe zakończenie zagwarantują NOCNE ISTOTY. Maraton Romantycznie Straszny to doskonała okazja do przytulenia – nie tylko ze strachu! Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Zagramy:

  • Prodigy. Opętany (PREMIERA!)
  • Zakon Świętej Agaty (PREMERA!)
  • Próba (PRZEDPREMIERA!)
  • Nocne istoty

Strasznie Romantyczny Maraton – Wariant II

Zapraszamy na STRASZNIE ROMANTYCZNĄ noc w której gwarantujemy nie tylko strasznie dużo powodów do przytulania się, ale i śmiechu. Zagramy wszystkie 3 części, bijącej rekordy frekwencyjne, komedii Planeta Singli. Przekonaj się jak randkowa aplikacja połączyła losy niepoprawnej romantyczki i charyzmatycznego showmana. Jesteśmy przekonani, że taka dawka romantycznego humoru nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu…

Zagramy:

  • Planeta singli
  • Planeta singli 2
  • Planeta singli 3

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 13.02.2019 (środa) do 14.02.2019 (czwartek) do godziny 15:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Na który maraton chciałabyś/chciałbyś się wybrać i z kim?”.

Zwycięzców ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 − 20 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.