Wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat, które w tegoroczne ferie zostają w mieście zapraszamy do Gryfnego Grania w Katowicach na Gryfne Ferie w terminie od 11 do 15 lutego. Liczba miejsc ograniczona, więc warto się szybko zapisać.  Zima w mieście nie musi być nudna! Codziennie czekać będzie masa atrakcji. Z oferty można skorzystać na jeden dzień lub na cały tydzień. 

Na co mogą liczyć dzieci:

  • fachową opiekę w godz. 07:30 – 16:00
  • obiad (zupa i drugie danie)
  • wyjścia
  • twórcze warsztaty plastyczne
  • warsztaty z dogoterapii
  • zabawy integracyjne i gry planszowe

Program Gryfnych Ferii:

PONIEDZIAŁEK 11.02

Reklama

Dzień zaczniemy od animacji i zabaw integracyjnych. Po południu zaprosimy dzieciaki na wyjątkowe spotkanie z psim przyjacielem. Tym razem gwiazdą Centrum Zwierzęcych Spraw SZUMAK będzie szczenię rasy Rottweiler imieniem Hator. To typowe, wesołe psie dziecko, ciekawe i poszukujące nowych wyzwań. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób komunikować się z psem, jak go uczyć, w jaki sposób właściwie dotykać. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania, czego potrzebuje pies na każdym etapie swojego życia, czego nie lubi, czego się boi i czego nie rozumie. Nauczymy się także jak zachować się podczas ewentualnego ataku psa. Przyjrzymy się wspólnie złożonej psiej naturze z punktu widzenia czterech łap.

WTOREK 12.02

Przed obiadem czekają nas warsztaty plastyczne. Po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnioną szkołę języków obcych Profi – Lingua. Weźmiemy udział w magicznej lekcji języka angielskiego, prowadzonej metodą Disney English. Świetna zabawa z ulubionymi bohaterami Disneya gwarantowana.

ŚRODA 13.02

Tego dnia zapraszamy dzieci na wyjątkowe wyjście do Teatru Lalki i Aktora Ateneum. Zobaczymy premierowy spektakl Calineczka. Następnie czekają nas warsztaty plastyczne.

CZWARTEK 14.02

Tego dnia zaprosimy wszystkich do wspólnej zabawy przy grach planszowych. Dzieciaki będą miały okazję m.in uratować myszki w opałach, wziąć udział w wyścigu po sałatę czy odnaleźć smoczy skarb. Po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnioną szkołę języków obcych Profi – Lingua. Weźmiemy udział w magicznej lekcji języka angielskiego, prowadzonej metodą Disney English. Świetna zabawa z ulubionymi bohaterami Disneya gwarantowana.

PIĄTEK 15.02

Tego dnia wybierzemy się do kina. Po obiedzie zaprosimy wszystkich do wspólnej zabawy przy grach planszowych. Dzieciaki będą miały okazję m.in uratować myszki w opałach, wziąć udział w wyścigu po sałatę czy odnaleźć smoczy skarb. Gwarantujemy szeroki wybór ciekawych gier dla dzieci.

Koszt:

95 zł – 1 dzień

420 zł – 5 dni

Zapisy pod nr tel. 798807601

Gryfne Granie, ul. Korfantego 8, Katowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 4 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.