Katowicki zespół Hurrockaine z szansą na prestiżową nagrodę. Słyszeliście już „Jak Ci Powiedzieć?”

D. Frost

Katowicki zespół Hurrockaine z szansą na prestiżową nagrodę w kategorii „Przebój Rocku”. To nagroda przyznawana przez Antyradio. Utwór “Jak Ci Powiedzieć?” przypadł nam do gustu i chyba nie tylko, dlatego zachęcamy do głosowania.

Utwór “Jak Ci Powiedzieć?” pochodzi z najnowszej epki (mini album – red.) pod tytułem “Memo”. Oddać głos w plebiscycie Antyradia można tutaj. Głosować można do 18 lutego.

Hurrockaine (Paulina Magdalena Mazur – wokal, Christian Książek – bas, wokal wspierający, Marcin Skipiała – gitara prowadząca, wokal wspierający, Patryk Piszczek – perkusja) to mieszanka huraganu, rocka i energii wywołującej przeróżne emocje. Ekipa tworzy swoją muzykę wspólnie, z pełną głową pomysłów i pasji. Grają w sposób, który trudno jednoznacznie sklasyfikować – najbliżej mu jednak do melodyjnego alt-rocka, ze sporą domieszką brudu i niczym nieograniczonej, rock’n’rollowej swobody.

W zeszłym roku muzycy wydali epkę „Rust’n’Love”, której produkcją zajął się Tomasz ZED Zalewski, znany m.in z długoletniej współpracy z grupą COMA. W 2018 roku zespół wydał drugą epkę – “Memo”, dostępną na razie w dystrybucji cyfrowej (Spotify, iTunes). Na płycie znalazło się 5 utworów – “Błyski”, “A Tale of A Fail”, “Znak”, “Jak Ci Powiedzieć?” + bonus track “How Can I Tell You?”. Nad produkcją “Memo” ponownie czuwał Tomasz “Zed” Zalewski.

Utwór “Jak Ci Powiedzieć?” w grudniu 2018 znalazł się na 1 miejscu listy Turbo Top Antyradia.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 19 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.