Posiedzenie GZM / fot. fot. Wojciech Mateusiak / GZM

4 osoby chcą stanowiska dyrektora Zarządu Transportu Metropolitalnego. Do 31 grudnia można było składać oferty na dyrektora ZTM – to w sumie połączone KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry. Nowego dyrektora powinniśmy poznać pod koniec miesiąca.

ZTM od nowego roku odpowiada za komunikację miejską na obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Głównym zadaniem dla osoby obejmującej to stanowisko będzie usprawnienie systemu komunikacji i dopasowanie go do potrzeb pasażerów.

– Od przyszłego dyrektora oczekujemy także nowego spojrzenia na sposób organizacji transportu na terenie całej Metropolii – mówi Grzegorz Kwitek, członek zarządu GZM, odpowiadający za kwestie związane z transportem.

W konkursie na stanowisko dyrektora ZTM-u wpłynęły cztery oferty. Obecnie są one analizowane pod kątem zgodności z wymaganiami zawartymi w ogłoszeniu o naborze. Jeśli oferty będą spełniać wymagania formalne, w pierwszej połowie stycznia odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.

Konkurs powinien zostać rozstrzygnięty pod koniec stycznia br. Wybrana osoba swoją funkcję powinna objąć z początkiem lutego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 + 4 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.