Reklama

Potrzebny remont ulicy w Katowicach. Radny chce zamienić żwir na asfalt. Zniszczona i dziurawa nawierzchnia ulicy Zachodniej wymaga remontu. Interpelację w tej sprawie wystosował jeden z miejskich radnych. Zaproponował, by na ulicy położyć nowy asfalt w zamian za nawierzchnię żwirową.

Radny Adam Lejman-Gąska 19 grudnia br. złożył interpelację w sprawie nawierzchni ulicy Zachodniej. Droga na pograniczu Kostuchny i Podlesia łączy ul. Armii Krajowej z ul. Marzanny. Jednak w przeważającej części nie posiada asfaltu, a jej nawierzchnia to wysypany żwir. Dziury i ubytki utrudniają poruszanie się ulicą. Radny zaproponował, by drogę zmodernizować poprzez położenie asfaltu.

Reklama

– Nawierzchnia drogi na ulicy Zachodniej aktualnie jest nawierzchnią żwirową z licznymi ubytkami. W czasie deszczu ulicą tą spływa potok niosąc osady i wypłukując kolejne ubytki w drodze. W związku z tym zwracam się z prośbą o podjęcie działań mających na celu poprawę stanu nawierzchni wskazanej drogi poprzez położenie nawierzchni asfaltowej lub inne rozwiązanie poprawiające aktualną sytuację – zaznacza w interpelacji radny Lejman-Gąska.

Władze Katowic nie odpowiedziały jeszcze na interpelację. Mają na to niespełna miesiąc.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.