Z okazji Mikołaja, mamy dla Was podwójne zaproszenie na 2- dniowy pobyt w Hotelu Vestina w Wiśle Malinka. Zaproszenie obejmuje jeden nocleg dla dwóch osób ze śniadaniami.

W tym hotelu gość ma się czuć jak u siebie, dlatego zadbano najdrobniejsze szczegóły, przy aranżacji wnętrz. Vestina to także obiekt przyjazny dzieciom, w którym na pociechy czeka szereg atrakcyjnych rozrywek oraz specjalnych udogodnień. Hotel usytuowany jest blisko skoczni im. Adama Małysza oraz dwóch wyciągów narciarskich.

Vestina chwali się też restauracją, bo jest czym. – Serwowane przez nas dania oparte są na tradycyjnej kuchni polskiej z nutą regionalizmów zaczerpniętych z samego serca Beskidów oraz akcentami kuchni karpackiej i śródziemnomorskiej. Do przygotowania wszystkich naszych wybornych specjałów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty od regionalnych dostawców oraz sezonowe, świeże warzywa – zachęcają przedstawiciele hotelu.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 06.12.2018 (czwartek) do 09.12.2018 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie Co Ty chciałabyś/chciałbyś dostać od Mikołaja?

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

2 KOMENTARZE

  1. Drogi Mikołaju, nie mam wygórowanych życzeń. Chciałabym Cię prosić jedynie o zwolnienie czasu i trochę mniej obowiązków zawodowych. Gdyby udało Ci się jakimś cudem to marzenie spełnić, byłabym baaardzo wdzięczna, a darowany mi czas poświęciłabym moim bliskim💗💗💗💗

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 11 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.