foto: GKS Katowice

„Piłkarka roku”, „piłkarz roku”, „hokeista roku”, „siatkarz roku”, „wielosekcyjne odkrycie roku” oraz „wydarzenie roku”. W tych sześciu kategoriach można oddać głosy w ramach tradycyjnego plebiscytu GKS-u Katowice, który w tym roku zostanie przeprowadzony już po raz jedenasty.

W każdej z kategorii nominacje otrzymało po trzech sportowców reprezentujących daną sekcję. Wyjątek stanowi kategoria „wydarzenie roku”, w której pojawiają się cztery propozycje. Organizatorzy uznali bowiem, że na wyróżnienie zasługują nie tylko medale hokeistów i szachistów oraz awans piłkarek, ale także premiera filmu „Dekada GieKSy”.

Kto otrzyma statuetkę Złotego Buka? O tym zdecydują głosy kibiców. Już teraz można oddać je na stronie zlotebuki.gkskatowice.eu. Głosowanie potrwa do niedzieli 9 grudnia, a laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 grudnia.

Reklama

Lista wszystkich nominacji w plebiscycie „Złote Buki 2018”, która powstała we współpracy z redakcją GieKSa.pl:

Piłkarka roku: Marlena Hajduk, Angelina Łąckiewicz-Oślizło, Joanna Olszewska
Piłkarz roku: Adrian Błąd, Lukas Klemenz, Bartłomiej Poczobut
Siatkarz roku: Karol Butryn, Marcin Komenda, Bartosz Mariański
Hokeista roku: Dusan Devecka, Tomasz Malasiński, Jesse Rohtla
Wielosekcyjne Odkrycie roku: Krzysztof Baran, Kinga Kozak, Patryk Krężołek
Wydarzenie roku: Awans piłkarek do Ekstraligi, Wicemistrzowie Polski w finałach Pucharu Kontynentalnego, Ósme mistrzostwo Polski szachistów, Premiera „Dekady GieKSy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.