Reklama

Tym razem mamy dla was jedną podwójną wejściówkę na całodniowy pobyt w termach Gorący Potok w Szaflarach nieopodal Zakopanego. 

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią InfoKatowice.pl na Facebooku lub dla obserwujących nas użytkowników Twittera.

W przypadku Facebooka, prosimy oznaczyć nas jako obserwowane/wyświetl najpierw. Zgodnie z nową polityką Facebooka strony wydawców jak InfoKatowice.pl mogą wam zniknąć ze „ściany”. Dlatego warto zaznaczyć „ptaszka” jeżeli wchodzicie do nas za pośrednictwem FB.

Udział w konkursie biorą osoby, które w komentarzu u nas na Facebooku dokończą zdanie: „Święta w Katowicach lubię ponieważ…

Najciekawszą odpowiedź wybierzemy we wtorek 4 grudnia 2018. Wtedy też ogłosimy zwycięzcę. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 18 lat. Nagrodę trzeba będzie wykorzystać w przeciągu 2 tygodni (odbiór nagrody zostanie wydłużony z powodu okresu świątecznego).

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Święta w Katowicach lubię ponieważ są białe, oszronione, ciekawe, śpiewające, pięknie pachną choinkami otulone, bogate i nadzwyczaj smaczne. Są po prostu piękne i nie zamieniłabym je na żadne inne.

  2. Czekam na nie z niecierpliwością co roku, a wigilia to najpiękniejsza kolacja. Wspaniałe, niepowtarzalne menu z blaskiem choinki w tle i kolędami wokół pięknie przystrojonego stołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.