W Katowicach przez 2 godziny dziennie będzie można oddychać świeżym powietrzem. Otworzą Bar Tlenowy w dawnej siedzibie Muzeum Śląskiego przy Rynku w Katowicach. Oddychać będzie można do 16 grudnia. Bar Tlenowy zostanie otwarty jako jedna z atrakcji towarzyszących Szczytowi Klimatycznemu.

Przy al. Korfantego 3 w dniach od 1 do 16 grudnia, Metropolia zamierza otworzyć drzwi dawnej siedziby Muzeum Śląskiego. To tam będą odbywały się koncerty i różne inne wydarzenia przeznaczone dla mieszkańców i uczestników Szczytu Klimatycznego w Katowicach.

To tam otwarty zostanie Bar Tlenowy. – Będzie czynny w pierwszych dwóch godzinach otwarcia strefy, pozwoli odwiedzającym odetchnąć pełną piersią – informuje GZM. Bar będzie czynny aż do 16 grudnia w godzinach od 9.00-11.00 (w soboty i w niedziele od 10.00-12.00), skorzystać z niego będzie mógł każdy bezpłatnie.

Reklama

To jednak nie wszystko, chociaż świeże powietrze w Katowicach to już sporo.

– Osoby odwiedzające budynek przy al. Korfantego 3 będą mogły zobaczyć m.in. imponujący mapping, przedstawiający w formie audiowizualnej bogactwo, potencjał i historię naszego obszaru. Mapping jest wyświetlany na łuku o długości 25 m, a ekran ma 5 m wysokości – informuje Metropolia. –  Kolejną atrakcją będzie interaktywna wystawa prezentująca wizję metropolii przyszłości – zachęcają urzędnicy.

Przy al. Korfantego 3 odbędą się m.in. spotkania z ciekawymi gośćmi, koncerty i ekowarsztaty dla najmłodszych. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 − 2 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.