Pani Ewelina

29-letnia Ewelina z Katowic potrzebuje pomocy. Ma dwójkę dzieci i bardzo trudną sytuację materialną. Od 5 lat choruje na przyłuszczycę ostrą, traci włosy i marzy o peruce, na którą jej nie stać. To właśnie m.in. w tym celu zbiera pieniądze na portalu Zrzutka.

Przyłuszczyca ostra to choroba dermatologiczna, która objawia się zmianami skórnymi, które na początku mogą przypominać ospę, dalej zmieniają się w pęcherzyki i nadżerki, te następnie pokrywane są strupami. Choroba negatywnie odbija się również na włosach. W przypadku pani Eweliny, wywołała także depresję.

– Zbieram pieniążki ponieważ wypadły mi już prawie wszystkie włosy jestem psychicznie wykończona tym, co się stało ze mną w okresie ostatnich dwóch lat moja obecna waga to 62 kg jestem załamana, wyczerpana i bardzo smutna. Potrzebuje pomocy proszę więc ludzi o udostępnianie mojej zrzutki na zakup peruki i inne potrzeby – wyjaśnia Ewelina.

Reklama

Pani Ewelina chce zebrać w sumie 5 tys. zł. Link do zrzutki znajdziecie tutaj.

jestem przeziębiona stąd ciąganie nosem wybaczcie za łzy…obejrzyjcie i udostepnijcie jeśli uważacie że jest taka potrzeba ….od siebie dodam ze w kwesti znizania chodzilo mi o proszenie ludzi o wsparcie finansowe…. bo o sama pomoc w załatwieniu spraw również prosiłam… ale słownie nie za pomocą filmu….czy przemawia do ciebie mój ból i moja krzywda ? udostępnij proszę….. pomóż mi być szczęśliwym….

Opublikowany przez Ewelinaa Weronika Wtorek, 20 listopada 2018

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 2 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.